Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość

BUZIL – NOWY ŚRODEK MYJĄCY DO PODŁÓG WZBOGACONYCH WARSTWĄ POLIURETANOWĄ CORRIDOR® PUR CLEAN S 766

Buzil uzupełnia program do mycia i pielęgnacji podłóg Corridor® o nowy środek myjący Corridor® PUR Clean S 766. Ten środek myjący do podłóg nadaje się w szczególności do codziennego mycia elastycznych podłóg wzbogaconych warstwą poliuretanową z linoleum i PCW, posadzek winylowych oraz designerskich łączonych na „click” i klejonych jak również lakierowanych parkietów.

 ht 2017 10 02

S 766 charakteryzuje się intensywnym działaniem myjącym przy jednocześnie dużej tolerancji materiału na warstwę zabezpieczającą z poliuretanu. Pozwala to uniknąć ługowania powierzchni oraz wytwarzania się poszarzałych porów. Duża dyspersyjność zapewnia doskonałe wiązanie brudu podczas stosowania. Nakładki do mopa brudzą się znacznie wolniej i dzięki temu mogą być dłużej stosowane. Corridor® PUR Clean nadaje się idealnie także jako środek do mycia intensywnego po zakończeniu budowy. Mycie bezsmugowe w ramach tylko jednego kroku gwarantuje dużą wydajność powierzchniową i pozwala zmniejszyć koszty.

 

Środek Corridor® PUR Clean S 766 będzie dostępny od października 2017 roku w pojemnikach jedno oraz dziesięciolitrowych i zostanie zaprezentowany po raz pierwszy na targach CMS w Berlinie. Seria produktów Buzil Corridor® to synonim najwyższej jakości w zakresie czyszczenia i pielęgnacji podłóg.


Nowości na rynku
rs 2016 06
6/2017   Spis treści »
listopad-grudzień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne