Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Najnowszy numer czasopisma "Restauracja" m.in. o zero waste, pop-up i rynku pracownika

2018-11-02

W najnowszym numerze piszemy o problemie odpadów w restauracjach, jak radzić sobie w dobie rynku pracownika, trendach na nadchodzący rok, urządzaniu wnętrz lokali oraz o tym jaki piec konwekcyjno-parowy wybrać.

RS I okl 06 2018

Wiesław Bober opowiada nam o tym w jaki sposób osiągnąć sukces, będąc szefem kuchni, a Hiroshi Tsunoda jaki wpływ na jego projekty ma gotowanie i praca w restauracji. Piszemy także o gęsinie, która coraz częściej gości w listopadzie w menu restauracji i tradycji świętowania Beaujolais Nouveau. Znajdziecie tu także informacje o nowo powstałych restauracjach, zapowiedzi najciekawszych wydarzeń w branży gastronomicznej i najświeższe informacje z branży. Zapraszamy do lektury.


Prenumeratę czasopisma można zamówić TUTAJ

Czasopismo dostępne jest także w salonach Empik na terenie całej Polski.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności