Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Konferencja MADE Restaurant Gdynia już niebawem. Znamy prelegentów

2018-11-16

Znamy pełen skład Ekspertów MADE Restaurant Gdynia 28.11.2018. I tym razem organizatorzy konferencji przygotowali bogaty merytorycznie program w którym zarządzający gastronomią znajdą dużą dawkę wiedzy.MADE Restaurant odbędzie się już we środę 28 listopada 2018 r. w hotelu Courtyard by Marriott w Gdyni.

 Made Restaurant WRO 22

Program gdyńskiej konferencji MADE Restaurant  powstał we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami. Organizatorzy będą w Gdyni prezentować najnowsze trendy w branży, inspirować do innowacyjnych działań i wspólnie poszukiwać przewag konkurencyjnych – zarówno po stronie restauratora, jak i dostawcy. A to wszystko w oparciu o „z życia wzięte” case studies i wystąpienia ekspertów branży gościnności.
Program został podzielony na następujące bloki tematyczne:

  • Bądź 3 kroki przed… Dzięki motywacji
  • Bądź 3 kroki przed… W zarządzaniu biznesem
  • Bądź 3 kroki przed.. Dzięki znajomości trendów -> PANEL Z UDZIAŁEM EKSPERTÓW MIĘDZYNARODOWYCH z Norwegii i Rosji!
  • Bądź 3 kroki przed… W Marketingu

Podczas konferencji uczestnicy będą wspólnie dyskutować o znaczeniu pasji w poszukiwaniu motywacji do działania, o niestandardowych działaniach marketingowych, o poszukiwaniu idealnego kelnera do swojej restauracji, o znaczeniu CSR w budowaniu siły swojej marki oraz o tym, czy warto podejmować współpracę z influencerami? Na gdyńskiej scenie hotelu Courtyard by Marriott staną m.in.: Maciej Sobolewski (Bobby Burger), Rafał i Piotr Wałęsowie (Sztuczka, Sztuczka Bistro), Maciej Zawadzki (Mondo di Vinegre), Ewa Malika Szyc-Juchnowicz (Malika, Machina Eats&Beats), Bartosz Filipowicz (Falla), Gaweł Czajka (Cały Gaweł), Agnieszka Haponiuk (Trójmiasto.pl)… A to zaledwie kilka nazwisk z całej listy naszych Ekspertów! W Gdyni nie zabraknie także wystąpień przedstawicieli MADE: Agnieszki Małkiewicz, Katarzyny Derdzińskiej i Tomasza Habdasa.

Made Restaurant WRO 2

Pełen program, lista ekspertów i partnerów oraz program wrocławskiej edycji MADE Restaurant dostępne są na stronie: https://maderestaurant.pl/konferencja-gastronomiczna-gdynia/. Czasopismo RESTAURACJA jest patronem medialnym tego wydarzenia. Zapraszamy serdecznie.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności