Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Fan&JOY – nowe kulki żelowe od Fanexu

Fanex wprowadził do swojej oferty 4 nowe wyroby Fan&JOY - kulki żelowe z płynnym owocowym środkiem. Innowacyjne produkty o smaku truskawki, limonki, jagody oraz pomarańczy są już dostępne zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i w sklepie internetowym marki.FanJOY mae

Żelki z płynnym środkiem Fan&JOY zostały stworzone w odpowiedzi na potrzeby rynku gastronomicznego. Są one innowacyjnym sposobem na wprowadzanie owocowych smaków w ciekawej formie. Powstały z połączenia soków, innych dodatków oraz naturalnego ekstraktu z alg morskich. Kulki, dzięki swojej konsystencji, podczas ich spożywania eksplodują smakiem, dając wyjątkowe doznania.
Żelki z płynnym środkiem dzięki swojej elastycznej otoczce mają nieograniczone zastosowanie jako świetny dodatek spożywczy - począwszy od popularnej Bubble Tea, poprzez produkty mleczarskie, napoje, soki, drinki alkoholowe, galaretki, desery i wyroby cukiernicze, skończywszy na wyszukanych potrawach restauracyjnych.
Fan&JOY dostępne są w czterech smakach: truskawka, limonka, jagoda oraz pomarańcza. W zależności od rodzaju aplikacji i oczekiwań klienta, kulki mają średnicę 9, 7 lub 6 mm i dostępne są w 1-kilogramowych wiaderkach


Nowości na rynku
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne