Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Maczfit – jedyny catering dietetyczny z certyfikatem V-Label

2018-12-20

Catering dietetyczny Maczfit jako jedyny w swojej branży otrzymał certyfikat V-Label. To rozpoznawalny i uznany na świecie symbol certyfikujący produkty i usługi przeznaczone dla wegetarian i wegan.

macz2

 - Trendy w Polsce zmieniają się równolegle ze zmianami na całym świecie. Wegetarianizm jest szczególnie widoczny więc Maczfit nie może być na to obojętny. Szczególnie że nasze programy wegetariańskie i wegańskie są popularne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów chcemy, by programy dietetyczne Vege i Wegan miały najwyższą jakość i były zgodne z międzynarodowymi normami. Dzięki temu klienci mają pewność, że zamawiają posiłki w 100% wegetariańskie lub wegańskie. – mówi Maciej Lubiak, Prezes Zarządu, Maczfit Foods sp. z o.o.

Certyfikat V-Label

V-Label to rozpoznawalny i uznany na świecie symbol certyfikujący produkty i usługi przeznaczone dla wegetarian i wegan. Znak V-Label umieszczony na etykiecie produktu to gwarancja, że dany produkt został sprawdzony pod kątem obecności substancji pochodzenia zwierzęcego nie tylko w składzie produktu, lecz także w zastosowanych dodatkach, substancjach pomocniczych i składnikach wykorzystywanych na wszystkich etapach produkcji. Certyfikat V-Label dzieli się na dwie specyfikacje: dla wegetarian, czyli dla produktów, które mogą zawierać mleko, miód i jaja; oraz dla wegan – dla produktów niezawierających żadnych składników zwierzęcych, w tym również mleka.
Aby otrzymać certyfikat V-Label dla programów Vege i Wegan, catering dietetyczny Maczfit musiał przejść szczegółowy audyt obu typów diet. Kontroli pod kątem zawartości substancji pochodzenia zwierzęcego poddano cały proces produkcji oraz kilkaset składników używanych do przygotowywania posiłków.
- Cieszymy się bardzo, że mogliśmy przyznać certyfikat V-Label dwóm programom dietetycznym firmy Maczfit, lidera cateringu dietetycznego w Polsce, obecnego w 170 miastach Polski. Od dziś wszyscy klienci korzystający z programów Vege i Wegan cateringu Maczfit będą mieli pewność, że zamawiane przez nich posiłki są wolne od składników pochodzenia zwierzęcego, co zostało potwierdzone wiarygodnym międzynarodowym certyfikatem po niezwykle drobiazgowej kontroli. Mamy nadzieję, że zachęci to kolejne osoby do przejścia na „zieloną stronę mocy”, która jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi w walce o zachowanie naszej planety dla przyszłych pokoleń. – mówi Przemysław Chojnicki, koordynator ds. przyznawania praw licencyjnych do posługiwania się znakiem V-Label na terenie Polski.

Maczfit – lider cateringu dietetycznego w Polsce

Maczfit to największa w Polsce firma oferująca catering dietetyczny z dostawą do domów i biur. Twórcą marki jest Maciej Lubiak, sportowiec i właściciel warszawskich restauracji Milanovo. Nad odpowiednim przygotowaniem i dostawą 21 rodzajów programów dietetycznych czuwa sztab ekspertów. Maczfit opracowuje nie tylko autorskie menu, ale ma również własny system technologiczny, zarządzania i logistykę. Programy dietetyczne Vege i Wegan ze znakiem  V-Label od Maczfit są dostępne w kilku wariantach kalorycznych, więc sprawdzą się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności