Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

„Profesjonalny Menedżer Restauracji” na Targach EuroGastro i WorldHotel

2019-01-17

Tegoroczna edycja targów EuroGastro i WorldHotel będzie obfitować w atrakcyjne nowości. Tym razem branża spotka się w dniach 27-29 marca 2019 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Zmienia się nie tylko lokalizacja, ale również bogaty program imprez towarzyszących.

EG KaraRokita IMG 2609

Targi, uznawane przez fachowców za największe w Polsce wydarzenie dla branży HoReCa, po raz kolejny przyciągną tysiące specjalistów. Wystawcy zaprezentują wszystko co niezbędne w restauracji czy hotelu. Przedstawiciele branży będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami oraz wziąć udział w szkoleniach, wśród których uwagę zwraca program „Profesjonalny Menedżer Restauracji”.

Konkursy i pokazy mistrzów

Warto zwrócić uwagę na nowe propozycje, które znalazły się w programie tegorocznej edycji Targów: konkurs „Debic Pastry Cup”, pokazy Szefów Kuchni i Cukierni organizowane przez Pawła Mieszałę oraz Smart Cuisine, dania dietetyczne – Konkurs Fundacji Klubu Szefów Kuchni. Wielu emocji przysporzy Międzynarodowy Konkurs Barmański „Barmatic Cup” Stowarzyszenia Polskich Barmanów. Tradycyjnie odbędą się „International CHEF Culinary Cup”, edycja 2019 pod patronatem Jerzego Pasikowskiego i 11. edycja konkursu Roberta Sowy „Kulinarny Talent 2019″, którą autor zapowiada jako prawdziwą eksplozję smaków. Jak zwykle zainteresowaniem cieszyć się będzie kolejna, już czternasta, edycja Festiwalu Kuchni Greckiej Teo Vafidisa, a także  11. Olimpiada Kawy® organizowana przez Apro Trade/Akademia Kawy® we współpracy z MT Targi Polska pod patronatem SCAE (Specialty Coffee Association of Europe). Codziennie w trzech strefach pokazowych prezentowane będą konkursy i wydarzenia dotyczące różnych branż reprezentowanych na targach. Nie ma wątpliwości, że każdy z odwiedzających znajdzie coś interesującego dla siebie.

Szkolenia nie tylko dla restauratorów

Dwudniowy Program Edukacyjny „Profesjonalny Menedżer Restauracji”, opracowany przez Kongres Szefów Kuchni wspólnie z  MT Targi Polska, stanowi odpowiedź na potrzebę fachowego przygotowania menedżerów do prowadzenia biznesu gastronomicznego. Sesja odbywająca się w trakcie najbliższej edycji EuroGastro będzie spotkaniem inicjującym cykl szkoleniowy dla menedżerów restauracji, którzy nie chcą uczyć się jedynie na własnych  błędach. Targom towarzyszyć będzie konferencja „Pieczywo w gastronomii – problem czy szansa. Odbędą się również szkolenia „Brak motywacji, rotacja, za niska sprzedaż? Wiemy, jak temu zaradzić – zarządzanie zespołem w nowoczesnej gastronomii” oraz „Nowoczesna restauracja, która zarabia - proste i skuteczne rozwiązania zwiększające obroty i zyski”, które zorganizuje V4B – Vision For Business. Dowiemy się z nich m. in. co oznacza termin PKB per capita, czym jest marketing mix, czego dotyczy zasada Pareto i dlaczego restauracja to nie apteka. Kolejne specjalistyczne szkolenie połączone z warsztatami dla sommelierów przeprowadzi magazyn „Czas Wina”. Propozycji jest zresztą znacznie więcej i będzie można się z nimi zapoznać w szczegółowym programie na stronie internetowej targów.

Nowa lokalizacja

23. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro połączone z 12. edycją Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel odbędą się w dniach 27-29 marca 2019 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Specjalnie dla Wystawców i Zwiedzających uruchomiony zostanie bezpłatny autobus, który będzie kursował z przystanków Centrum 06 oraz Dworzec Zachodni 02. Warto już dziś nabyć bilet korzystając z rejestracji online, która pozwala skorzystać z 50% zniżki. Zachęcamy też do śledzenia aktualności na stronach internetowych: www.eurogastro.com.pl, www.worldhotel.pl, www.e-gastro.com lub na Facebooku: @TargiEuroGastro. Czasopismo Restauracja jest patronem medialnym tego wydarzenia.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności