Meet & Fit z lokalem w Pruszkowie
 
 Meet & Fit z lokalem w Pruszkowie

2019-08-08

W Pruszkowie ruszył lokal gastronomiczny pod marką Meet & Fit – Slow Food. Znajduje się przy ul. Bolesława Prusa 13 czyli przy jednej z dwóch najbardziej ruchliwych ulic miasta. Powierzchnia lokalu wynosi 60m kw. Posiada on 18 miejsc siedzących.

blaz

 

Kolejne lokalizacje, w których pojawi się Meet & Fit to Żyrardów, Gliwice, Kielce, Mielec oraz Katowice. Najbliższe otwarcie właściciel sieci Łukasz Błażejewski zapowiada w Centrum Handlowym Forum Gliwice.  - Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej - wyjaśnia. - W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia. Niezależnie w kilku miastach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych Franczyzobiorców.

W menu Meet & Fit znajdziemy szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone. Marka poszukuje partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach, zarówno w galeriach handlowych, jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit muszą liczyć się z inwestycją około 60-70 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt - wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail