Najnowszy numer czasopisma "Restauracja" z dużą dawką wiedzy i trendami na 2020 rok
 








 



Najnowszy numer czasopisma "Restauracja" z dużą dawką wiedzy i trendami na 2020 rok

2019-11-14

Zoni - magnes na koneserów smaku. Jak przygotować kelnerów i pracowników sali na rozwiązywanie sytuacji konfliktowych na linii gość - restauracja? Co zrobić, aby nowo otwarty lokal gastronomiczny był rentowny? Co będzie trendem w gastronomii w nadchodzącym roku? Jak nie marnować jedzenia w restauracji? To tylko wybrane gorące tematy, na które staramy się odpowiedzieć w ostatnim w 2019 r. numerze czasopisma "Restauracja".

06RS okadka

Numer, który już za moment trafi do Waszych rąk, to jak zawsze wywiady z ciekawymi postaciami polskiej i światowej gastronomii. Tym razem możecie przeczytać rozmowę Gosi Kowalińskiej z Ciprianem Nicolescu pt. "Nie planujesz? Przygotuj się na porażkę!". Zapraszamy także do lektury wywiadu "Gastronomia to emocje i przeżycia" z Arturem Jarczyńskim, właścicielem kilkunastu konceptów restauracyjnych o tym, co jest najważniejsze w tej branży i co robić, aby restauracja przetrwała kilkadziesiąt lat.

Tematem numeru jest tym razem relacja gość-restauracja, która nie zawsze bywa taka, jakby tego wszyscy sobie życzyli. Jak postępować w sytuacjach kryzysowych, aby wszystkie strony były usatysfakcjonowane? Odpowiedź na to pytanie możecie znaleźć w artykule "Emocje pod kontrolą".

Zero/less waste to gorący trend, który wkracza także do gastronomii. Okazuje się, że każdego dnia w tej branży marnuje się tony dobrego jedzenia. Idą za tym olbrzymie pieniądze, które restauratorzy inwestują... a potem wyrzucają. Co robić, aby to zmienić? Radzi Tomasz Szuba z Venturis.

W listopadzie na stołach restauracji króluje gęsina. Poprosiliśmy przedstawicieli wybranych restauracji o informacje, czego mogą spodziewać się ich goście w tym czasie.

Poza tym przeczytacie m.in.:

- o najciekawszych wydarzeniach w branży

- o najważniejszych otwarciach lokali gastronomicznych

- o tym co zrobić, aby HACCP w restauracji przestał być fikcją

- czy potrzebna i po co restauracji jest piwniczka na wina.

Zapraszamy do lektury!

Prenumeratę czasopisma można zamówić TUTAJ.

Magazyn dostępny jest także w najlepszych salonach Empik na terenie całej Polski.

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail