Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

Menu engineering w ramach Akademii Restauratora

2014-10-17

Za nami historyczne, bo pierwsze, szkolenie w ramach Akademii Restauratora, sekcji szkoleniowej powołanej przy czasopiśmie branżowym Restauracja. 16 października w warszawskim hotelu Airport Hotel Okęcie spotkali się restauratorzy z całej Polski, aby doskonalić swoje umiejętności z zakresu ustalania cen sprzedaży w gastronomii.Andrzej Przeniosło, wybitny fachowiec z ponad 30 letnią praktyką zawodową przybliżył uczestnikom zagadnienia związane m.in. z analizą struktury przychodowej, kosztowej, wskaźnikowej, czy segmentyzacji rynku. Omówił także specyfikę właściwego ustalania marży, czy optymalnej analizy sprzedaży.Uczestnicy szkolenia mieli także okazję trenować na przykładach i skonfrontować swoje rozwiązania z opinią fachowca.

W wyrażonej w poszkoleniowych ankietach opinii szkolenie stało na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, a na szczególne uznanie uczestników zasłużył jego narzędziowy i praktyczny charakter.
Na kolejne szkolenie, poświęcone tym razem optymalizacji kosztów w restauracji zapraszamy już 30 października.

Szczegóły na www.akademia-restauratora.pl
Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne