Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

Akademia Restauratora

2014-11-03

Drugie szkolenie Akademii Restauratora odbyło się pod znakiem excela i zarządania kosztami w restauracji.

4

Poprowadził je Piotr Grajewski prezes spółki Santa Fe partners, która prowadzi restauracje Blue Cactus w Warszawie i klub Iguana Longue. Piotr rozpoczął swoje zajęcia od rozmowy z każdym z uczestników, by poznać biznesy jakimi zarządzają kursowicze. Swój wykład dostosował do problemów z jakimi mogą się oni spotkać. Jego spółka w swoich najlepszych latach mogła pochwalić się rocznym obrotem około 15 milionów złotych. Piotr dużo czasu poświęcił na to, aby przekonać słuchowiczów do bardzo starannego przygotowania inwestycji, zanim wdroży się ją w życie, w myśl zasady Pareto. – Nie wiem czemu ten człowiek nie dostał nagrody Nobla – mówi sobie Piotr Grajewski. – A powinien, bo to naprawdę się sprawdza. 20 procent naszego nakładu pracy, generuje 80 procent zysku. A zatem lepiej na początku przemyśleć nasze przyszłe działania, niż działać po omacku.

5

Piotr Grajewski apelował do właścicieli restauracji, aby byli transparentni w stosunku do swoich pracowników. Poza tym w bardzo klarowny sposób tłumaczył zagadnienia związane z zarządzaniem kosztami, które można z powodzeniem wprowadzić dopiero wtedy, gdy doskonale zrozumie się swój biznes, określi typ i cele.
Akademia Restauratora po raz drugi odbyła się w czterogwiazdkowym hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie w jego nowych konferencyjnych salach. Kolejne spotkanie odbędzie się 4 grudnia a dotyczyć będzie metod zapobiegania nadużyciom. Zapraszamy!

http://www.akademia-restauratora.pl/szkolenia/

Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne