Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość

Kontakt

RESTAURACJA

ul. Paca 37

04-386 Warszawa
tel. +48 22/ 333 88 14
fax. +48 22/ 333 88 99


Redakcja

e-mail: restauracja@pws-promedia.pl

Redaktor prowadzący

Rafał Skórski
tel +48 22 333 88 30

e-mail: r.skorski@pws-promedia.pl


Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne
ProMedia Sp. z o.o.

Prezes Zarządu

Małgorzata Windorbska

Członek Zarządu

Helena Głuc

Członek Zarządu

Krzysztof Gonciarek
e-mail: k.gonciarek@pws-promedia.pl
www.pws-promedia.pl

Reklama

Kierownik działu:

Małgorzata Grenda
m.grenda@pws-promedia.pl
reklama@pws-promedia.pl
tel +48 22 333 88 02
fax +48 22 333 88 99

Z-ca kierownika biura reklamy:

Wioletta Wiater
tel +48 22 333 88 10
faks +48 22 333 88 99
e-mail w.wiater@pws-promedia.pl

 


Dział kolportażu i dystrybucji
Monika Sadowska-Kłakus

Biuro Obsługi Klienta
godziny otwarcia: 8.00 – 15.00
bok@pws-promedia.pl
tel +48 22 333 88 20
fax +48 22 333 88 82

Kadry/faktury

Marzena Michalik
kadry@pws-promedia.pl
tel +48 22 333 88 14

rs 2016 06
6/2017   Spis treści »
listopad-grudzień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne