Nie jest łatwo dorosnąć do butów wielkiego poprzednika, zwłaszcza jeśli jego wielkość wynikała z pewnych, nazwijmy to, niedostatków rzeczywistości wokół – a tak właśnie było w knajpach czasów PRL-u. Jednak dziś restauracja BelEtage wprowadza gastronomię w hotelu Lublinianka na inny poziom.
Za czasów słusznie minionych szczytem luksusu w polskiej gastronomii były restauracje hotelowe. Tam zjawiał się klient dewizowy, lepsze były przydziały surowców, a obsługa dbała o szereg usług dodanych, jak choćby wymiana walut po cenach z wolnego, choć czarnego rynku i organizowanie gościom dodatkowych rozrywek. Wiele z tych miejsc dorobił
[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Strefa prenumeratora
Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).
Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
- Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
- Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
- Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
- Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
- Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
- Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Dodaj komentarz