La Maison Gourmand Warszawa

Autor: Igor Mlądzki

W każdym numerze „Restauracji” opisujemy perypetie, jakie na rozmaitych rynkach lokalnych spotykają gastronomów. W Warszawie jednym z najważniejszych potencjalnych problemów jest konkurencja. Żeby uruchomić lokal gastronomiczny w śródmieściu stolicy, trzeba mieć i pomysł, i odwagę – jedno bez drugiego jest niczym.

rs 2015 11f 35rs 2015 11f 34rs 2015 11f 33

Uwierzyli w siebie właściciele La Maison Gourmande, położonej przy Chłodnej, niedaleko licznych biurowców, gmachu sądów, ratusza dzielnicy Wola, do tego w dzielnicy gęsto zamieszkanej. Można z powodzeniem powiedzieć, że okolice skrzyżowania Żelaznej z Chłodną zaspokoją potrzeby gastronomiczne każdej grupy

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl




Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *