Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Soki tłoczone na zdrowie

Charakterystyczną cechą soku tłoczonego bezpośrednio z owoców jest jego mętność oraz zbierający się na dnie opakowania osad. Nie do przecenienia są też jego walory smakowe oraz mnóstwo witamin, które naturalnie występują w owocach.

 

rs 2019 02ez 29

Zdrowe odżywianie to dziś już styl życia, który można zauważyć także w gastronomii. Rośnie zainteresowanie naturalnymi i wysokowartościowymi produktami, co wiąże się z chęcią zmiany trybu życia i troską o organizm. Konsumenci coraz baczniej zwracają uwagę na to, co jedzą, ale też co piją. Oczekują czegoś więcej niż tylko kolorowego napoju owocowego, który tylko nazywa się „sok 100%”. W konsekwencji popularnością zaczęły się cieszyć soki tłoczone, które nie powstają z koncentratu, ale bezpośrednio z owoców. Ze względu na walory smakowe i zdrowotne soki tłoczone są uznawane za produkt z wyższej półki. Dziś niemal każda szanująca się restauracja...Mieszko Starecki

Restauracja 2/2019, SMAKOŁYKI

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności