Soki tłoczone na zdrowieSoki tłoczone na zdrowie

Charakterystyczną cechą soku tłoczonego bezpośrednio z owoców jest jego mętność oraz zbierający się na dnie opakowania osad. Nie do przecenienia są też jego walory smakowe oraz mnóstwo witamin, które naturalnie występują w owocach.

 

rs 2019 02ez 29

Zdrowe odżywianie to dziś już styl życia, który można zauważyć także w gastronomii. Rośnie zainteresowanie naturalnymi i wysokowartościowymi produktami, co wiąże się z chęcią zmiany trybu życia i troską o organizm. Konsumenci coraz baczniej zwracają uwagę na to, co jedzą, ale też co piją. Oczekują czegoś więcej niż tylko kolorowego napoju owocowego, który tylko nazywa się „sok 100%”. W konsekwencji popularnością zaczęły się cieszyć soki tłoczone, które nie powstają z koncentratu, ale bezpośrednio z owoców. Ze względu na walory smakowe i zdrowotne soki tłoczone są uznawane za produkt z wyższej półki. Dziś niemal każda szanująca się restauracja...Mieszko Starecki

Restauracja 2/2019, SMAKOŁYKI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail