Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Idealna higiena jest w Twoich rękach

2019-05-08

5 maja to ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) Światowy Dzień Higieny Rąk. Tork, marka firmy Essity, od wielu lat aktywnie bierze udział w jego obchodach. Jako dostawca profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny Tork zwraca uwagę na rolę higieny dłoni w redukcji zakażeń związanych z opieką zdrowotną (HAIs).

trhim 03

Nowe badanie marki Tork, przeprowadzone na terenie pięciu krajów wykazało, że według ponad połowy ankietowanych pracowników służby zdrowia higiena rąk powinna być traktowana bardziej priorytetowo. Głównym sposobem redukcji zakażeń oraz ograniczenia rozprzestrzeniania czynników patogenicznych 
w placówkach służby zdrowia nadal pozostaje zwykła czynność mycia rąk. Zwiększanie świadomości na temat skutecznych sposobów utrzymywania higieny przyczynia się do tworzenia zdrowszego, lepszego świata. Z tego powodu tegoroczny Światowy Dzień Higieny Rąk jest poświęcony propagowaniu wspólnych działań społeczeństwa w celu promocji skutecznej higieny dłoni na całym świecie.

W Światowym Dniu Higieny Rąk, Tork jako ekspert w zakresie higieny po raz kolejny podkreśla, że mycie rąk pozostaje jedną z najprostszych i najważniejszych metod walki z zakażeniami w służbie zdrowia.


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności