Prezent na Komunię – bezalkoholowe bombonierki od SolidarnościPrezent na Komunię – bezalkoholowe bombonierki od Solidarności

2019-05-08

Na wyjątkowy okres Pierwszych Komunii Świętych, Solidarność przygotowała specjalną linię okazjonalnych słodyczy w pięknych, tematycznych obwolutach. Sezonowa kolekcja obejmuje bezalkoholowe bombonierki z linii: Czekoladowe Tajemnice, L’Amour oraz nowość - Czekoladki z Klasą Carmelo o smaku karmelowym. Oferta będzie dostępna w  sklepach od kwietnia br.

trhim 07

W ubiegłym roku każde dziecko, które przyjęło Pierwszą Komunię Świętą otrzymało średnio aż dwie bombonierki. To często wybierany, symboliczny  dodatek do najpopularniejszego prezentu, jakim wciąż jest gotówka. Nic więc dziwnego, że w tym czasie sprzedaż bombonierek czekoladowych Solidarności, rynkowego wicelidera w segmencie pralin komunijnych, znacząco wzrasta. Aby nie obdarowywać dziecka wyłącznie kopertą z banknotami, warto sięgnąć po piękne opakowanie bezalkoholowych pralin, które podkreślą wyjątkowość chwili.

Okazjonalna oferta limitowana marki Solidarność obejmuje bombonierki:
NOWOŚĆ: Czekoladki z Klasą Carmelo – kolekcja eleganckich, indywidulanie pakowanych pralinek z czekolady mlecznej i aksamitnego, karmelowego kremu w wersji bezalkoholowej.
Czekoladowe Tajemnice – wyborne praliny z kremowymi, bezalkoholowymi nadzieniami w 8 smakach  w aksamitnej czekoladzie deserowej i mlecznej. Coroczny hit oferty komunijnej marki Solidarność.
L’Amour - edycja limitowana klasycznych pralin z bezalkoholowymi nadzieniami w 11 smakach z wysoką, 60% zawartością czekolady.

Limitowana kolekcja pralin Solidarności jest dostępna w okazjonalnych obwolutach z motywami komunijnymi, w wersji dla dziewczynek lub chłopców. Minimalistyczne, stylowe opakowania z delikatnym motywem koronki prezentują się wyjątkowo elegancko.

Produkty są dostępne w sprzedaży od kwietnia br. W  punktach sprzedaży przewidziano dodatkowe ekspozycje na dedykowanych standach. 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail