Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaCzy warto inwestować w automatyzację?

Automatyzacja procesów, które odbywają się w restauracji, dziś może wydawać się jeszcze pieśnią przyszłości i lekko przerażać, ale sama w sobie nie jest niczym skomplikowanym. Jeśli postawimy na innowacyjność, możemy wiele zyskać, a nasz lokal w szybkim tempie zyska rozgłos i ma szansę na spore oszczędności.

 rs 2019 03ez 23

  Automatyzacja to w dużym skrócie zamiana pracy człowieka na program lub maszynę. Wszystko w celu ułatwienia korzystania klientom z usługi, a także zmniejszenia kosztów prosperowania danej instytucji, w tym wypadku restauracji. Zastosowań automatyzacji jest wiele i są one ściśle związane z branżą IT, co pokazuje, z jak wieloma dziedzinami życia można połączyć szeroko rozumianą informatykę czy mechatronikę. 

Czy automatyzacja jest konieczna?

W dzisiejszych czasach nie, lecz za kilka lat może być niezbędna do prosperowania lokalu, by ten sam w sobie nadążał za obowiązującymi trendami. Jednak już teraz dzięki niej gastronomia może wiele zyskać. O co konkretnie chodzi? Dla przykładu, gość przychodzi do restauracji i chce coś zamówić. Wiąże się to dla niego z otrzymaniem menu, wybraniem czegoś, oczekiwaniem na kelnera i realizację. Zwykle ten proces nie jest szybki. Co gdyby go kilkakrotnie przyspieszyć? Gość przychodzący do restauracji od razu ma przy stoliku tablet, gdzie może wybrać zamówienie, zatwierdzić je, a kucharze mogą równie szybko przystąpić do jego realizacji. Czas oczekiwania na kelnera, który nierzadko musi obsłużyć wiele osób, jest ograniczony do minimum. Dzięki temu nie potrzeba zatrudniać aż tak wielu kelnerów, więc znacznie zmniejsza to koszty. Brzmi prosto? W istocie nie jest to nic trudnego i korzystają z takiego systemu różne fast foody, więc sprawdza...Adrian Strzelcz yk Specjalista ds. e-marketingu

Restauracja 3/2019, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności