BUZIL zapewnia dzięki RINAX® CLEAN H 830 czyste sumienie i czyste ręce.BUZIL zapewnia dzięki RINAX® CLEAN H 830 czyste sumienie i czyste ręce.

2019-09-19

Buzil przedstawia nowy środek do mycia rąk BEZ mikroplastiku. Płynny krem do mycia rąk RINAX® CLEAN H 830 przeciw zabrudzeniom, pochodzącym z zakładów przemysłowych i warsztatów, ustanawia nowe standardy w dziedzinie ekologicznego oczyszczania rąk i skóry.

 

Rinax® Clean H 830 został stworzony z myślą o ekologicznym myciu rąk i skóry w zakładach przemysłowych i warsztatach – dla szybkiego i dokładnego oczyszczania za pomocą naturalnych drobinek ściernych. Ten przyjemnie perfumowany środek do czyszczenia rąk usuwa w naturalny i łagodny sposób uporczywe i bardzo tłuste zabrudzenia oraz pyły. Potem skóra jest doskonale oczyszczona. Kolejną zaletą Rinax® Clean H 830 jest tego płynna konsystencja, dzięki której można go wygodnie używać w dozowniku.

 

Zawarta w tym płynnym kremie do mycia rąk drobno zmielona mąka z kolb kukurydzy polepsza czyszczenie w mechaniczny, a zarazem łagodny sposób, nie powodując mikrourazów skóry. Mąka z kolb kukurydzy ma biodegradowalne drobinki ścierne. Ponadto wartość pH Rinax® Clean H 830 została dostosowana do naturalnego kwaśnego płaszcza ochronnego skóry, która po myciu jest przyjemnie miękka i ukojona.

 

Ważnym aspektem przy tworzeniu tego środka było dla nas oprócz jego tolerancji przez skórę i wysokiej zawartości substancji pielęgnujących, także zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska przez mikroplastik”, mówi Isabell Janoth, prezes Buzil-Werk Wagner GmbH & Co. KG. Z tego powodu Rinax® Clean H 830 jest wolny nie tylko od rozpuszczalników i terpentyny, ale nie zawiera także mikroplastiku, przez co można go używać z czystym sumieniem wobec środowiska.

 

Rinax® Clean będzie dostępny od 1 października 2019 r. w dwulitrowych workach i dziesięciolitrowych kanistrach. Buzil zaleca użycie za pomocą dozownika i oferuje odpowiedni do tego dozownik Rinax® H854.

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail