Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Carpet Design Tool - dopasuj wzór wykładziny do pomieszczenia!

2019-09-27

Odpowiednio dobrana do pomieszczenia wykładzina potrafi kompletnie odmienić wnętrze, sprawić, że stanie się ono przytulniejsze i bardziej stylowe. Zróżnicowany design i nowoczesne palety barw, które znajdziemy w ofercie Newmor, pozwalają na innowacyjne i bardzo twórcze kreacje. Teraz, dzięki darmowemu narzędziu Carpet Design Tool do wizualizacji wzoru, kolorów i tekstur, dostępnemu on-line na stronie Newmor, można samemu skomponować dowolny wzór, z każdego miejsca na świecie!

Każdego dnia Newmor wyposaża najlepsze polskie hotele, powierzchnie komercyjne, biura, czy lokale usługowe, wkomponowując w przestrzeń tapety, panele i wykładziny oraz dopasowując ich kolorystykę do mebli i innych elementów wyposażenia. Do bogatego portfolio usług producenta i dystrybutora materiałów wykończeniowych do wnętrz obiektowych dołącza teraz efektywne rozwiązanie, stworzone z myślą o dywanowych wykładzinach Halbmond. Program Carpet Tool Design umożliwia wybór dowolnego wzoru z biblioteki wzorów wykładzin Halbmond oraz dowolną modyfikację kolorystyczną, jak również realistyczną wizualizację wzoru w przykładowym pomieszczeniu (np. pokój, korytarz, restauracja, czy sala konferencyjna). Program jest bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny. W ofercie Halbmond znajdziemy zarówno klasyczne, uniwersalne propozycje; proste motywy, sprawdzające się przy standardowych obiektach komercyjnych, jak i oryginalne linie przedstawiające np. motywy folklorystyczne, szkockie kraty, geometrię, czy wzory inspirowane naturą.

Kreatywność i indywidualność

Od samego początku istnienia Newmor opracowuje indywidualne rozwiązania dla niestandardowych pomysłów swoich klientów, dlatego przed przystąpieniem do wizualizacji on-line, warto skorzystać z doświadczenia i kreatywności krakowskich profesjonalistów; poznać reguły dotyczące wpływu wzorów i kolorów w zależności od charakteru pomieszczenia i nauczyć się obsługi programu. Wszystkie dostępne w bibliotece wzory są szczegółowo dopracowane w każdym detalu. Narzędzie pozwala w dowolny sposób zaprojektować nadruk na wykładzinie, niezależnie od rodzaju pomieszczenia. W Carpet Tool Design znajduje się obecnie ponad 100 000 receptur kolorów, dzięki czemu można pokusić się o wprowadzenie wszelkich barwnych kombinacji.


Więcej: www.newmor.pl


Komunikaty Branżowe
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności