Carpet Design Tool - dopasuj wzór wykładziny do pomieszczenia!Carpet Design Tool - dopasuj wzór wykładziny do pomieszczenia!

2019-09-27

Odpowiednio dobrana do pomieszczenia wykładzina potrafi kompletnie odmienić wnętrze, sprawić, że stanie się ono przytulniejsze i bardziej stylowe. Zróżnicowany design i nowoczesne palety barw, które znajdziemy w ofercie Newmor, pozwalają na innowacyjne i bardzo twórcze kreacje. Teraz, dzięki darmowemu narzędziu Carpet Design Tool do wizualizacji wzoru, kolorów i tekstur, dostępnemu on-line na stronie Newmor, można samemu skomponować dowolny wzór, z każdego miejsca na świecie!

Każdego dnia Newmor wyposaża najlepsze polskie hotele, powierzchnie komercyjne, biura, czy lokale usługowe, wkomponowując w przestrzeń tapety, panele i wykładziny oraz dopasowując ich kolorystykę do mebli i innych elementów wyposażenia. Do bogatego portfolio usług producenta i dystrybutora materiałów wykończeniowych do wnętrz obiektowych dołącza teraz efektywne rozwiązanie, stworzone z myślą o dywanowych wykładzinach Halbmond. Program Carpet Tool Design umożliwia wybór dowolnego wzoru z biblioteki wzorów wykładzin Halbmond oraz dowolną modyfikację kolorystyczną, jak również realistyczną wizualizację wzoru w przykładowym pomieszczeniu (np. pokój, korytarz, restauracja, czy sala konferencyjna). Program jest bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny. W ofercie Halbmond znajdziemy zarówno klasyczne, uniwersalne propozycje; proste motywy, sprawdzające się przy standardowych obiektach komercyjnych, jak i oryginalne linie przedstawiające np. motywy folklorystyczne, szkockie kraty, geometrię, czy wzory inspirowane naturą.

Kreatywność i indywidualność

Od samego początku istnienia Newmor opracowuje indywidualne rozwiązania dla niestandardowych pomysłów swoich klientów, dlatego przed przystąpieniem do wizualizacji on-line, warto skorzystać z doświadczenia i kreatywności krakowskich profesjonalistów; poznać reguły dotyczące wpływu wzorów i kolorów w zależności od charakteru pomieszczenia i nauczyć się obsługi programu. Wszystkie dostępne w bibliotece wzory są szczegółowo dopracowane w każdym detalu. Narzędzie pozwala w dowolny sposób zaprojektować nadruk na wykładzinie, niezależnie od rodzaju pomieszczenia. W Carpet Tool Design znajduje się obecnie ponad 100 000 receptur kolorów, dzięki czemu można pokusić się o wprowadzenie wszelkich barwnych kombinacji.


Więcej: www.newmor.pl


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail