Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Rasant Micro Scrub – nowy mop z mikrofazy od Ecolab

2019-10-08

Ecolab stale rozwija ofertę profesjonalnych mopów i nakładek czyszczących. Na rynku dostępny jest już nowy mop z mikrofazy Rasant® Micro Scrub przeznaczony do gruntowego czyszczenia powierzchni z trudnego do usunięcia brudu.

 tdsdhim 01

Ergonomiczny mop Rasant® Micro Scrub stworzony został specjalnie do usuwania zaschniętego brudu. Doskonale radzi sobie z szarzejącymi obrzeżami i krawędziami podłóg oraz schodów. Wysoką skuteczność nakładki czyszczącej udało się uzyskać, dzięki innowacyjnemu połączeniu mikrofazy i włókien szorujących. Jednoczesne szorowanie i mycie pozwala ponadto zwiększyć wydajność i zaoszczędzić czas. Rasant® Micro Scrub może być stosowany na wszystkich wodoodpornych posadzkach, a zwłaszcza płytkach i antypoślizgowych podłogach syntetycznych oraz kamiennych. Sprawdzi się w procedurze zarówno codziennego, jak i okresowego mycia restauracyjnej kuchni, w hotelach, biurach i sektorze opieki zdrowotnej. Użycie jednego mopa myjąco-szorującego na jedno pomieszczenie pomaga podnieść standardy higieny i uniknąć ryzyka rozprzestrzeniania się patogenów. Z kolei niewielka waga nakładki czyszczącej (105 g) w znacznym stopniu obniża koszty prania.


Komunikaty Branżowe
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności