Najważniejsze otwarcia w ostatnim czasie
 

 


Najważniejsze otwarcia w ostatnim czasie

Trudno się w nich wszystkich połapać, dlatego stawiamy na subiektywny wybór. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest on kompletny – jeśli więc chcecie poinformować nas o nowej restauracji, napiszcie na adres restauracja@pws-promedia.pl. Na pewno zareagujemy.

 

 

 rs 2019 05ez 15

Epoka Warszawa, ul. Ossolińskich 3

Restauracja zachwyca wyjątkowymi wnętrzami i intrygującą, pełną poszanowania dla historycznych detali architekturą. Zabytkowe elementy zostały wysunięte na pierwszy plan dzięki współpracy z wybitnym architektem i scenografem teatralnym Borisem Kudličką. Estetyka wnętrza przywodzi na myśl teatralną scenografię. Każdy drobny element został starannie przemyślany – część mebli, tapet, materiałów została sprowadzona z Francji, jednak wiele elementów wystroju i wyposażenia sali zamówionych zostało u lokalnych twórców i dostawców. Z inicjatywy szefa kuchni Marcina Przybysza cała kuchnia została otwarta przeszkleniami nie tylko dla gości restauracji, ale także dla przechodniów spacerujących ulicą Ossolińskich, tuż przy Krakowskim Przedmieściu. Marcin Przybysz do otwarcia Epoki przygotowywał się, współpracując z najlepszymi szefami kuchni świata – Massimo Botturą, Rasmusem Kofoedem, René Redzepim, Franckiem Giovanninim. Przybyś tworzy własne menu inspirowane polskimi tradycjami kulinarnymi, sięgając...


Restauracja 5/2019, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail