Wybieramy zmywarkę
 

 


Wybieramy zmywarkę

Ktoś powiedział, że wynalazca zmywarki powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla, i chyba każdy, kto prowadzi biznes gastronomiczny, się z tym zgodzi. Podpowiadamy, jakie urządzenie wybrać do lokalu, bo nie zawsze jest to prosta decyzja.

 

 rs 2019 05ez 25

 

Świat gastronomii jest szalenie ciekawy, zwłaszcza za sprawą ludzi, którzy podejmują decyzję o własnym biznesie. To bardzo często osoby z ogromnym doświadczeniem uzyskanym podczas wieloletniej pracy w hotelach, restauracjach itp. Jednakże w procesie tworzenia wymarzonej restauracji okazuje się, że musimy mieć znacznie większą wiedzę, niż nam się wydawało. Przeczytałam niedawno na jednym z forów: „Jaką polecicie zmywarkę do restauracji na 60-100 miejsc (zimą 60, a latem 100)? Obecnie nie posiadam żadnej i gdy organizuję imprezy, ciągle muszę mieć osobę na zmywaku. Sądzę, że zmywarka z wyparzaniem byłaby dobrym rozwiązaniem, tylko nie mam zielonego pojęcia, co wybrać. Czekam na wasze propozycje, żeby była cena w miarę rozsądna”. Zmywarka. To tylko jeden, acz bardzo istotny, element...Jolanta Borowska Związana z branżą HoReCa od kilkunastu lat, od 2008 r. właścicielka białostockiej firmy Grupa Gastro, zajmującej się kompleksowym wyposażeniem gastronomii, profesjonalnym doradztwem oraz serwisem urządzeń, www.grupa-gastro.pl.

Restauracja 5/2019, NARZĘDZIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail