Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Wybieramy zmywarkę

Ktoś powiedział, że wynalazca zmywarki powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla, i chyba każdy, kto prowadzi biznes gastronomiczny, się z tym zgodzi. Podpowiadamy, jakie urządzenie wybrać do lokalu, bo nie zawsze jest to prosta decyzja.

 

 rs 2019 05ez 25

 

Świat gastronomii jest szalenie ciekawy, zwłaszcza za sprawą ludzi, którzy podejmują decyzję o własnym biznesie. To bardzo często osoby z ogromnym doświadczeniem uzyskanym podczas wieloletniej pracy w hotelach, restauracjach itp. Jednakże w procesie tworzenia wymarzonej restauracji okazuje się, że musimy mieć znacznie większą wiedzę, niż nam się wydawało. Przeczytałam niedawno na jednym z forów: „Jaką polecicie zmywarkę do restauracji na 60-100 miejsc (zimą 60, a latem 100)? Obecnie nie posiadam żadnej i gdy organizuję imprezy, ciągle muszę mieć osobę na zmywaku. Sądzę, że zmywarka z wyparzaniem byłaby dobrym rozwiązaniem, tylko nie mam zielonego pojęcia, co wybrać. Czekam na wasze propozycje, żeby była cena w miarę rozsądna”. Zmywarka. To tylko jeden, acz bardzo istotny, element...Jolanta Borowska Związana z branżą HoReCa od kilkunastu lat, od 2008 r. właścicielka białostockiej firmy Grupa Gastro, zajmującej się kompleksowym wyposażeniem gastronomii, profesjonalnym doradztwem oraz serwisem urządzeń, www.grupa-gastro.pl.

Restauracja 5/2019, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności