Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Platter By Karol Okrasa najlepszą restauracją według „Poland 100 Best Restaurants 2019”

Najlepszą restauracją w Polsce 2019 r. według przewodnika „Poland 100 Best Restaurants” została Platter By Karol Okrasa z Warszawy. Tytuł Najlepszej Karczmy w Polsce 2019 r. przypadł karczmie Pod Sokołem z Sokółki. 25 października odbył się finał IX edycji przewodnika.

 

 

 rs 2019 06ez 01

 

 

Przyznano również nagrody specjalne – Szefem Kuchni Roku 2019 został Maciej Majewski, Osobowością Kulinarną Roku 2019 została Iwona Niemczewska, Szefem Kuchni Jutra Roku 2019 Rafał Durka, Kucharzem Odkryciem Roku 2019 Maciej Pisarek, Kucharzem Młodym Talentem Roku 2019 Krzysztof Konieczny. Nagrodę za kreowanie polskich przepisów w nowej odsłonie 2019 otrzymał Maciej Nowicki, a Wojciech Pasikowski dostał nagrodę za krzewienie sztuki...


Restauracja 6/2019, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail