Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Najważniejsze wydarzenie branży hotelowej w regionie CEE

Najbliższa edycja Hotel Trends Poland & CEE odbędzie się 25-26 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria. Jak co roku, konferencji towarzyszyć będą targi dostawców, w trakcie których zaprezentowane zostaną najlepsze produkty i usługi dla branży. Organizatorem wydarzenia jest wydawca miesięcznika „Hotelarz”, a patronem merytorycznym CBRE – największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Partnerami strategicznymi ponownie zostały Grupa Orbis oraz firma Samsung.

 

  Zeszłoroczne forum było rekordowe pod względem liczby uczestników, poziomu merytorycznego dyskusji i sponsorów. Zgromadziło...


Restauracja 6/2019, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail