Najważniejsze otwarcia w ostatnim czasie
 


Najważniejsze otwarcia w ostatnim czasie

Najważniejsze otwarcia w ostatnim czasie? Trudno się w nich wszystkich połapać, dlatego stawiamy na subiektywny wybór. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest on kompletny – jeśli więc chcecie poinformować nas o nowej restauracji, napiszcie na adres: restauracja@pws-promedia.pl. Na pewno zareagujemy.

 

 

  rs 2019 06ez 12

Gdańsk Oliwa Arco Olivia Star al. Grunwaldzka 426 C

Paco Pérez, jeden z największych i najważniejszych przedstawicieli kuchni awangardowej XXI wieku, otworzył swoją najnowszą restaurację na 33. piętrze Olivii Star w Gdańsku. Arco ma ambicję stać się jedną z najlepszych w Europie. Perez skompletował zespół aż 25 kucharzy z całego świata, wśród których są również zdobywcy gwiazdek przewodnika Michelin. Wraz z nimi przygotował do wyboru gości menu à la carte oraz menu degustacyjne w dwóch wariantach, do których sommelier stworzył selekcję win. Idea fine dining w Arco odczuwalna jest na każdym etapie. Projekt wnętrz Arco wyszedł z pracowni Tarruella Trenchs Studio, specjalizującej się w projektowaniu restauracji serwujących najbardziej wykwintne dania na całym świecie. Każdy detal sal i zaplecza gastronomicznego...


Restauracja 6/2019, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail