Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Na bankiety i przyjęcia czas!

Bankiety, spotkania firmowe, „śledziki”, bale sylwestrowe… Koniec roku w gastronomii to okres wytężonej pracy i jednocześnie największych zysków. Warto więc wszystko dobrze zaplanować i rozważnie przemyśleć, w jaki sposób sprzedamy gościom dania przygotowane specjalnie na ten czas.

 

 rs 2019 06ez 25

  Tak jak w przypadku mebli i wyposażenia wnętrz czy mody odzieżowej także w dziedzinie nakryć stołowych można zauważyć trendy, które wyznaczają designerzy. W tym roku można było zauważyć silną tendencję w kierunku ekologii. Dotyczy to także tego,...


Restauracja 6/2019, STYL & DESIGN
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail