Nowy system serwetek Tork Xpressnap Fit maksymalizuje wydajność w małych przestrzeniach restauracyjnychNowy system serwetek Tork Xpressnap Fit maksymalizuje wydajność w małych przestrzeniach restauracyjnych

Tork, lider na rynku artykułów higienicznych, rozszerza popularną linię dozowników na serwetki Tork Xpressnapwprowadzając na rynek Tork Xpressnap Fit. Nowy, kompaktowy system ma pomóc właścicielom niezależnych i małych sieci restauracji maksymalnie wykorzystywać ograniczone zasoby.

 tork

Nowoczesny projekt dozownika idealnie pasujący do niewielkich zatłoczonych przestrzeni, powstał z myślą o oszczędności czasu i zajmowanej powierzchni. W porównaniu z innymi systemami dozowania Tork Xpressnap Fit pozwala ograniczyć ilość wyrzucanych, niewykorzystanych serwetek o ponad 50%Benedicte De Croon, dyrektor ds. zarządzania produktami do nakrycia stołu marki Tork, powiedziała: - Wiemy jak wygląda dzień pracy naszych klientów i jak ograniczony mają czas oraz przestrzeń, w której się poruszają. Dzięki Tork Xpressnap Fit, chcemy zminimalizować przeszkody, na które natrafiają w codziennej pracy i usprawnić ich działania, aby mogli skupić się na tym co najważniejsze - swoich gościach. Nowy system dozowania serwetek Tork wymaga rzadszych wymian wkładu i ogranicza ilość odpadów, co jest korzystne dla restauratorów, gości i środowiska.\

Główne zalety Tork Xpressnap Fit znane są już z systemu Tork Xpressnap: jednorazowe dozowanie produktu i zamknięty dozownik, który gwarantuje pobieranie tylko potrzebnych serwetek. Nowy system jest jednak na tyle mały, że zmieści się w nawet najbardziej zatłoczonym miejscu, na stoliku czy blacie. Użytkowanie systemu Tork Xpressnap Fit generuje mniej odpadów i wymaga rzadszego napełniania niż tradycyjne dozowniki na serwetki, dzięki czemu personel może obsłużyć niemal dwukrotnie więcej gości pomiędzy kolejnymi uzupełnieniami wkładów1.

Podobnie jak pozostałe produkty z serii Xpressnap, Tork Xpressnap Fit posiada panel reklamowy - AD-a-Glance® - umożliwiający kreatywną komunikację z klientami. Oferowana przez Tork aplikacja pozwala stworzyć i udostępnić reklamę w mediach społecznościowych lub wydrukować i umieścić ją na panelach Ad-a-Glance® wbudowanych w dozowniki.

Wchodząc na stronę https://www.tork.pl/torksolutions/tork-xpressnap-fit i wypełniając specjalny formularz, można zapisać się na bezpłatne przetestowanie nowych produktów Tork oraz spotkanie z konsultantem marki.

 


Nowości na rynku
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail