Agencja Od kuchni wprowadza na rynek markę Smashny Burger
 
 

Agencja Od kuchni wprowadza na rynek markę Smashny Burger

2021-04-18

Smashny Burger powierzył swoją komunikację agencji kreatywnej Od kuchni. Zespół odpowiada za zintegrowaną obsługę marketingową konceptu. Twórcą konceptu Smashny Burger jest francuski przedsiębiorca Lucas Pollier, który mieszkał i pracował w Polsce, a następnie w Kalifornii. Postanowił tu jednak wrócić i rozpowszechnić ten sposób wytwarzania burgerów na scenie street foodu w Polsce.

 “Wprowadzenie marki na rynek to jedno z najciekawszych zadań dla agencji. Rozszerzamy współpracę o kolejnych klientów z zagranicy, którzy chcą rozwijać swój biznes w Polsce. Cieszymy się, że od początku możemy odpowiadać na spójną komunikację nowej marki, wraz z produkcją zdjęć do komunikacji wizualnej.  W mediach społecznościowych postawiliśmy na teksty w języku polskim oraz angielskim, ponieważ przy tym koncepcie widzimy duże zainteresowanie lokalem wśród obcokrajowców mieszkających w Polsce i tych, którzy poznali smash burgery podczas podróży do USA” - mówi Magdalena Malutko, CEO Agencji kreatywnej Od kuchni.

 Agencja Kreatywna Od kuchni

Agencja kreatywna Od kuchni specjalizuje się w obsłudze klientów z sektora food & lifestyle. Obszar jej działań to koordynacja projektów marketingowych, prowadzenie kanałów w social media, współpraca z mediami oraz produkcja kontentu foto & wideo w dwóch studiach fotograficznych należących do agencji. Od Kuchni odpowiada za komunikację m.in. restauracji Epoka, Bez Tytułu i piekarni rzemieślniczej Chaud Pain należących do grupy Project Warszawa. Poza tym współpracuje z AKUKU,  Deli Catering, Sypka Mąka, Sypka Mąka i Masło, Deska i Kreska. Agencja ma na swoim koncie współpracę z siecią sklepów Biedronka, Old Friends, Grzegorzem Łapanowskim, Warszawskim Festiwalem Kulinarnym oraz He Concept Store w Hotelu Europejskim.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail