Jak to jest z trendami w świecie gastronomii?
 

 


Jak to jest z trendami w świecie gastronomii?

Czy restaurator powinien podążać za modą? Tak, pod warunkiem, że będzie robił to z głową! Polska podzieliła się pod tym względem na kilka obozów. W niektórych miejscowościach turystycznych prym wiodą przyzwyczajenia do prowadzenia lokali "po staremu". Goście wpadną, zjedzą coś na szybko, a za parę dni wyjadą nie zawsze świadomi, do czego służy frytura. Na szczęście pojawiają się pierwsze jaskółki i tuż obok barów z posiłkami niejednokrotnie bardzo męczącymi żołądki, da się zauważyć autorskie miejsca, w których gotuje się smacznie, zdrowo, proponując menu na czasie.

rst 727073 757362

Uff, to pocieszające! W małych miejscowościach powoli zmieniają się jadłospisy w lokalach gastronomicznych, choć restauratorzy mówią, że trendy obowiązujące na przykład w stolicy, przyjmą się w mniejszych miastach za 3 – 4 lata. Nie da się ukryć, że stolica w śledzeniu nowych trendów – również kulinarnych – wiedzie prym. Natomiast warto zauważyć, że wybór modnych dań nie zawsze jest strzałem w 10-tkę, bo bywa, że restauracje zaczynające działalność z...


Restauracja 4/2021, SAŁATKA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail