Klarownie w sieci
 
 Klarownie w sieci

Ania Dębska,

rst 05 171291 903385

redaktor naczelna www.GdzieZjesc.info, współwłaścicielka agencji AFMedia.pl

Trwająca pandemia wyczuliła nas na dbałość o higienę, a to, co do niedawna było dla właścicieli restauracji prawnym obowiązkiem, dziś – z punktu widzenia gościa – jest być albo nie być dla wielu restauracji. Goście zwracają uwagę na czystość dużo bardziej niż kiedyś, a zaniedbania w praktyce nie są tolerowane. W sieci do uwag o niesmacznym jedzeniu czy nieprzyjaznej obsłudze zaczęły dołączać komentarze o brudzie i braku higieny restauracji, a niezadowoleni goście wrócili do nawyków komentowania wizyt prawie tak, jak przed pandemią. Konieczne jest więc realne dbanie o bezpieczeństwo gości, czyli faktyczna higiena pracowników i samego miejsca, a zarazem troska o klarowny wizerunek lokalu w sieci. Tymczasem wielu właścicielom i menedżerom restauracji wydaje się, że opinie opiniami, a oni są niezniszczalni. Nie biorą pod uwagę, że zadowolony klient powie o lokalu dwójce znajomych, ale jeśli spotka go coś niemiłego – poinformuje aż osiem osób. Częściej ganimy, rzadziej chwalimy.

Skoro wiadomo, że opinie w sieci mają tendencję do bycia nieprzychylnymi, czy jest coś, co może zrobić restaurator, by jego wizerunek wciąż był...


Restauracja 5/2021, SAŁATKA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail