Gastrolekcja
 
 Gastrolekcja

Za nami dwa lata trudnych lekcji nie tylko dla gastronomii, ale także wielu innych biznesów, przede wszystkim jednak dla nas samych. Wielu właścicieli restauracji i wiele firm z nimi powiązanych nie zdołało przetrwać. Szczęśliwcy wiedzą, jak ciężko walczyli o to, by być w tym miejscu, gdzie są, a co więcej – mają świadomość, że w każdy kolejny dzień jest wpisana już na stałe obawa o to, co przyniesie przyszłość. Czego powinna nas wszystkich związanych z gastrobranżą nauczyć pandemia? Przede wszystkim wzajemnego szacunku do siebie – zarówno w biznesie, jak i w codziennych relacjach.

Powinniśmy zrozumieć, że w trudnych momentach konkurencja zamiast się zwalczać, musi podać sobie ręce, przedstawić wspólny problem, poszukać rozwiązania i wzajemnie wspierać się w przetrwaniu. Warto zauważyć, że wzajemne niwelowanie swojej obecności na rynku mija się z celem, a siła przetrwania wzrasta wraz z umiejętnością zrozumienia, że miejsce na nim jest dla wszystkich, nawet tych za ścianą, którzy może i podbierają nam gości, ale jednocześnie napędzają ruch w okolicy,...


Restauracja 6/2021, OD KUCHNI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail