Grubość portfela właściciela restauracji w zbliżającym się wiosenno-letnim okresie zależeć będzie od restauracyjnego ogródka. Odpowiedni sprzęt i pomysł z pewnością przyciągnie gości.
To koniec czasów, kiedy zadowolony z siebie restaurator stawiał dwa chyboczące się parasole, pod nimi upychał plastikowe stoliki i krzesła. Aby gość skusił się na wizytę w naszym ogródku, musi być przekonany, że trafia do miejsca szczególnego. Jednym z ciekawszych pomysłów jest paralela wystroju ogródka z zawartością talerzy. A zatem jeśli serwujemy kuchnię śródziemnomorską, postarajmy się o na przykład włoski klimat ogródka. Gdy na talerzach częściej goszczą pierogi, ogródek powinien mieć polskie akcenty.
Meblowy ogród
Wygląd ogródka to wizerunek naszej restauracji. A także kwestia pomysłu, zatrudnionego architekta i zasobności portfela. Tym, na czym jednak nie powinniśmy oszczędzać, jest wyposażenie. Oczywiście można kupić plastikowe, kiepskiej jakości meble albo parasole przeciwsłoneczne, jakie zachowały się jeszcze w ogródkach naszych babć, jednak taki sprzęt nie przetrwa jednego sezonu. Jeśli kogoś stać na taką rozrzutność, życzę powodzenia. – Zdecydowanie najciekawszym i najpopularniej
Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
- Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
- Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
- Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
- Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
- Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
- Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Dodaj komentarz