Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Dwa razy więcej smaków w Gelato Festival 2017

2017-06-19

„Profumi di Sicilia”, „Vanilla Bean – lody waniliowe z bezą”, „Raspberry Provocation”, „Biała czekolada z mascarpone przekładana sosem malinowym” to tylko niektóre z wybranych, wykwintnych smaków biorących udział w lodowym turnieju w Warszawie.

Trzy fantastyczne dni na Placu przy Torwarze - jednym z eventowych symboli stolicy, pozwolą zakochać się w słodkościach najbardziej lubianych na świecie: we włoskich lodach. Gelato Festiwal Europa przyjeżdża do Polski ze swoimi mitycznymi food truckami. Najbardziej radosny festiwal gastronomiczny na kółkach, który objeżdża Europę już od 7 lat przyciągając zawsze tłumy łasuchów, zatrzyma się także w Warszawie od 23 do 25 czerwca 2017 r. Na swojej tegorocznej trasie podbił już serca i podniebienia mieszkańców Florencji, Rzymu, Turynu, Mediolanu, Londynu. Po Warszawie będzie Hamburg i Europejski Finał we Florencji ... a później Ameryka.

Gelato Festival 2017 to także wiele nowości: podwoiła się liczba Mistrzów lodziarskich gotowych walczyć o tytuł Najlepszego Smaku europejskiego ze swoim nowym przepisem, stworzonym specjalnie na tę okazję. Konkursy, rozrywki, degustacje, ciekawostki i niespodzianki (bilet upoważnia do spróbowania 16 smaków konkursowych, 10 specjalnych smaków sponsorskich oraz 6 koktajli). Wydarzenie wspierają partnerzy strategiczni: Carpigiani, Carpigiani Gelato University i SIGEP.Aktualności
rs 2018 01
1/2018   Spis treści »
styczeń-luty
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne