Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama



First Floor otwiera się na mieszkańców stolicy

2018-09-21

J.W. Construction Holding SA otworzył w warszawskiej dzielnicy Wola aparthotel Varsovia Apartamenty Kasprzaka, a wraz z nim restaurację First Floor.

c 800 450

Goście First Fllor docenią nie tylko dobrą kuchnię, ale również przyjazną atmosferę oraz oryginalny wystrój wnętrza nawiązujący w estetyce do stylu art deco. Inspiracją do stworzenia konceptu była energia i dynamika miejskiego życia w stolicy. Dzień w restauracji rozpocznie się od serwowania śniadań w formie bufetu, następnie poprzez poprzez lekkie lunchowe menu casual dining, aż po delektowanie się ofertą karty special. Kwintesencją kuchni jest wysoka jakość́ produktów, dbałość́ o najmniejszy szczegół oraz otwarta kuchnia - live cooking. Te czynniki sprawiają, że miejsce ma zostać docenione nie tylko przez gości Varsovia Apartamenty Kasprzaka, ale również przez mieszkańców Warszawy. Debiut restauracji nastąpił podczas śniadania prasowego organizowanego w obiekcie. Goście mogą korzystać z karty dań od piątku, 21 września.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności