Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Restauracja Isto doceniona przez uczestników jesiennej edycji Restaurant Week 2018

2018-11-29

Restauracja Isto należąca do Gastromall Group została uznana za najlepszą restaurację w Polsce podczas Gali Restaurant Week Polska 2018 r., która odbyła się 25.11. br.

Restaurant Week Gala

 Gala Restaurant Week była podsumowaniem ogólnopolskiej akcji o tej nazwie, która odbyła się pod koniec października tego roku. W Plebiscycie Gości Restauracja Isto została wyróżniona w kategoriach:

  • ogólnopolskich:
    I miejsce: Najlepsza Restauracja w Polsce
    Najlepsze danie główne
    Najlepszy deser

·       w regionie SILESIA:

 I miejsce: Najlepsza Restauracja   
Najlepsze danie główne
Najlepszy deser
Najlepsza obsługa
Najpopularniejsza restauracja

Restauracja ISTO to koncept kulinarny, powracający do idei kuchni polskiej w nowoczesnym, współczesnym wydaniu z elementami kuchni europejskiej.  Szef Kuchni Patryk Dusza odkrywa na nowo tradycyjne polskie przepisy, akcentując w nich to, co naprawdę

wartościowe i odkrywcze. Zderza tradycję i dogmatyczne przywiązanie do jakości z nowoczesnymi technikami kulinarnymi. Dzięki zabawie strukturą, teksturą i kolorem tworzy dania, które urzekają smakiem, aromatem, zaskakują wyglądem

i nowoczesnością.

Festiwal organizowany jest od 2014 roku i łączy wszystkie najlepsze niezależne Restauracje w największych polskich miastach. Festiwal sztuki restauracyjnej Fine Dining Week odbywa się dwa razy do roku, zimą i latem. Z kolei Festiwal najlepszych restauracji Restaurant Week odbywa się dwa razy do roku – na wiosnę i na jesień.
Restauracje biorące udział są starannie selekcjonowane w oparciu o wysoką jakość kuchni i produktów, poziom autorskiego menu, poziom obsługi kelnerskiej i spełniają warunek nie sieciowości.
Ideą Festiwalu Restaurant Week jest promocja oraz wspieranie rozwoju polskiej sceny restauracyjnej poprzez cykliczne, konsekwentne przybliżanie jej działalności gościom Festiwalu.

Kolejna edycja Restaurant Week odbędzie się w dniach 3-17 kwietnia 2019 r.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności