Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaNowa kawiarnia Green Caffè Nero w warszawskiej centrali Banku Millennium

2019-09-04

Green Caffè Nero właśnie otworzyło swoją 69. kawiarnię w Warszawie – tym razem w ramach konceptu lokalu współtworzonego z użytkownikiem. Nowa kawiarnia zlokalizowana jest w centrali Banku Millennium na warszawskim Mokotowie przy ulicy Żaryna 2, odpowiadając przede wszystkim na oczekiwania pracowników banku, którzy cenią sobie możliwość spotkań służbowych i wypoczynku w nieco mniej formalnej atmosferze.

 IMGP2296 Kawiarnia green Nero w Banku Millennium copyright Bank Millenni...

Nowa kawiarnia Green Caffè Nero w biurowcu Banku Millennium to duży lokal o powierzchni ponad 300 m2, o ciekawym połączeniu elementów klasycznych z nowoczesnym wnętrzem, pełnym wygodnych kanap i foteli, przeznaczony do wyłącznego użytku pracowników banku i ich gości. Miejsce to wykorzystywane będzie przede wszystkim jako przedłużenie biura służące mniej i bardziej formalnym spotkaniom służbowym, a dodatkowo stanowić będzie strefę relaksu dla pracowników i gości banku.

 

– Bank Millennium zmienia się dla swoich klientów i pracowników na poziomie strategicznym. Zmienia się styl oraz kultura pracy, którą kształtuje wymagające, młode pokolenie pracowników, które coraz liczniej zasila także struktury Banku Millennium. Zaprosiliśmy do naszej Centrali markę, która serwuje doskonałą kawę, ale także stworzyła komfortową i klimatyczną przestrzeń do pracy dla naszych pracowników – powiedział Ivo Novo, dyrektor Departamentu Administracji i Infrastruktury Banku Millennium.

 

W nowej kawiarni Green Caffè Nero w biurowcu Banku Millennium pracownicy firmy będą mogli napić się kawy, kupić kanapki lub inne przekąski, a także skosztować słynnych już wyrobów cukierniczych, z których słynie Green Caffè Nero.

 

– Bardzo cieszymy się, że Bank Millennium zaprosił nas do współpracy. Dla Green Caffè Nero liczy się budowanie relacji z klientami oraz zapewnienie im najlepszej obsługi. Wierzymy, że nasza nowa kawiarnia będzie służyła pracownikom i klientom Banku jako wygodne miejsce do pracy i relaksu. Chcielibyśmy, by stała się ich miejscem – powiedział Adam Ringer, Prezes Green Caffè Nero.

                                                                                                               


Polecamy
rs 2019 03
4/2019   Spis treści »
lipiec-sierpień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora
    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/297276513669839/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /0/fb/refresh-rs.php on line 20

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh-rs.php on line 25
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności