Warszawa w klimacie whisky i ginu
 

 


Warszawa w klimacie whisky i ginu

Tegoroczna odsłona Whisky Live Warsaw zbliża się wielkimi krokami. Już 18-19 października Centrum Praskie Koneser stanie się miejscem spotkania tysięcy miłośników whisky oraz innych alkoholi premium. „Restauracja” jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

 

 rs 2019 05ez 07

  Organizatorzy Whisky Live Warsaw przewidują w tym roku rekordową liczbę stoisk oraz gości. Uczestnicy będą mogli wybierać spośród setek gatunków alkoholi, pochodzących z kilkunastu krajów. Oprócz whisky nie zabraknie też rumów, burbonów, ginów, okowity, a nawet węgierskiej palinki. Sporą część trunków można będzie degustować w cenie biletu. Za bardziej limitowane edycje zapłacimy voucherami o wartości 5 zł lub jej wielokrotności. 

Debiuty festiwalowe i nowości

W tym roku w gronie wystawców pojawią się festiwalowi debiutanci. Hinch Distillery to pochodzący z Irlandii Północnej producent whiskey i ginu, który przebojem szturmuje europejski rynek. Również na Wyspach, ale w Londynie, zlokalizowana jest swojsko brzmiąca Bimber Distillery, prowadzona przez Polaka Dariusza Płażewskiego, którego...


Restauracja 5/2019, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail