Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Sieć restauracji 7 Street z czwartym lokalem w Warszawie

2019-10-09

Po intensywnym sezonie letnim 7 Street rozpoczyna sezon jesienny otwarciem kolejnego, czwartego już lokalu w Warszawie, tym razem na warszawskiej Woli.

2019.10.07 Siec restauracji 7 Street z czwartym lokalem w Warszawie s

Lokal znajduje się przy ul. Siedmiogrodzkiej 1, w miejscu gdzie w okolicznych budynkach zlokalizowanych jest wiele biur, co pozwala  oferować zarówno ofertę śniadaniową od 8:30 jak i ofertę lunchową od 12:00. Powierzchnia całkowita lokalu to 150 m2 i jest on w stanie pomieścić około 60 gości w sali oraz około 30 osób w ogródku letnim.

W najbliższym czasie planowane jest kolejne otwarcie restauracji 7 Street na Gdańskiej starówce. Nieprzerwanie rozwija się także mniejszy koncept pod marką Meet & Fit – Slow Food pod którego szyldem, jeszcze w tym roku powstaną dwa nowe lokale.

 


Polecamy
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności