Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


The Cuba Libre Rum&Cigar House będzie w Warszawie

2019-11-06

The Cuba Libre Rum&Cigar House, to miejsca, które zdobyło niebywały sukces na Słowacji. Teraz jego właściciel przenosi koncepcję do samego centrum urokliwej Warszawy, do wyjątkowej kamienicy na Poznańskiej 37.

5

Połączenie konsumpcji z degustacją rumów i cygar jest główną ideą naszego konceptu The Cuba Libre Rum & Cigar House. Znajdą tu Państwo ponad 60 gatunków ręcznie zwijanych cygar i ponad 130 gatunków rumu z całego świata, w tym produkty rzadko dostępne w Polsce. Przyjemna i przytulna atmosfera, wygodne skórzane fotele, rytmiczne dźwięki latynoskiej muzyki, przygaszone światło i co najważniejsze – empatyczny i miły personel – to właśnie tworzy charakter naszego baru.

Podczas otwarcia, które odbędzie się pod koniec listopada zadbamy o wyjątkową oprawę. Nasi goście będą mieli okazję na degustację niezwykłych rumów, drinków i cygar. Nasz Rum&Cigar Ambassador - Roberto będzieprofesjonalnym przewodnikiem podczas tej podróżyw świat rumów oraz cygar. Wieczór umilą nam dźwięki latynoskiej muzyki na żywo - Rey Ceballo & Tripulacion Cubana, a w międzyczasie Roberto, jako wytrawny znawca, zaprezentuje proces zwijania cygara.


Polecamy
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności