Kuchnia u Babci Maliny z Krakowa zwycięzcą tegorocznej edycji Pyszne.pl Awards
 
 Kuchnia u Babci Maliny z Krakowa zwycięzcą tegorocznej edycji Pyszne.pl Awards

2020-01-23

Już po raz piąty z rzędu największy serwis do zamawiania jedzenia online w Polsce ogłosił laureatów Pyszne.pl Awards. Kuchnia u Babci Maliny zajęła pierwsze miejsce, wyprzedzając  ponad 7 000 restauracji w całym kraju. Nagrodzone zostały także najprężniej działające restauracje w dużych miastach Polski. Serwis przedstawił pełną listę zwycięzców w poszczególnych miastach oraz w 5 kategoriach kulinarnych.

dania kuchnia babcia malina 19 1024x680

Od 2015 Pyszne.pl Awards wyłania listę najbardziej lubianych i najlepiej ocenianych przez klientów restauracji. W tym roku po raz kolejny recenzje użytkowników odegrały wiodącą rolę w wyborze. Spośród tysięcy restauracji w Polsce tylko pięć zostało nominowanych do rywalizacji w każdej kategorii.
- Po raz kolejny chcemy skorzystać z okazji, aby nagrodzić najbardziej zaangażowane restauracje, które w ciągu ostatniego roku świadczyły klientom usługi na najwyższym poziomie. Osiągnięcia restauracji oblicza automatyczny algorytm oparty na recenzjach. W ten sposób wyłaniane są restauracje o najwyżej ocenianej przez klientów jakości obsługi - powiedział Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.
W tym roku uwielbiana przez klientów Kuchnia u Babci Maliny odebrała nagrodę dla najlepszej restauracji z dostawą w całej Polsce oraz dla najlepszej restauracji z dostawą w Krakowie. Zdobywczyni tytułu Najlepszej Restauracji 2019 nie tylko wraca do domu z nagrodą, ale także otrzymuje zestaw upominków, między innymi voucher do sklepu internetowego dla restauracji partnerskich i pakiet specjalnych kuponów dla klientów.
Właścicielka restauracji, Stanisława Wąsowicz, jest niezmiernie dumna z tego osiągnięcia - Świadomość, że Kuchnia u Babci Maliny od lat jest uwielbiana przez tak wiele osób, motywuje nas do dalszego dokładania wszelkich starań, aby przygotowywać dla naszych klientów dania najwyższej jakości. To naprawdę wielki zaszczyt.

Zwycięzcy według kategorii i miast

Oprócz ogólnopolskiego zwycięzcy serwis Pyszne.pl wyłonił także lokalnych zwycięzców w 18 miastach w Polsce. W 2019 roku nadal widoczne było zamiłowanie Polaków do pizzy. Pizzeria Muzyczna często zaspokajała apetyt wrocławian utrzymując od 2018 roku pozycję najlepszej pizzerii w mieście, a Pizza Taxi po raz drugi zwyciężyła w Poznaniu. Tymczasem kuchnia azjatycka króluje od 2018 roku w Warszawie i Łodzi, utrzymując drugi raz z rzędu warszawskie Bong Bong Asian Bistro oraz łódzką Susharnię na czele zestawienia. Za pokazanie różnorodności jedzenia dostępnego z dowozem wyróżnione zostały restauracje w kategoriach kuchni włoskiej, azjatyckiej, polskiej, zdrowego jedzenia i fast food.
W tegorocznej edycji dodano też zupełnie nową kategorię. Ma ona docenić nowe restauracje w serwisie, które mają za sobą świetny start z Pyszne.pl. W tej kategorii zwycięzcą okazał się Baku Kebab w Warszawie oferujący znakomite dania kuchni tureckiej i azerbejdżańskiej.
Pełna lista zwycięzców Pyszne.pl Awards  dostępna jest na: Pyszne.pl/awards2019


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail