Czy gastronomię czeka kryzys?

Bez względu na to, czy mamy na myśli modę czy trendy związane ze sposobem żywienia, mówi się, że wszystko, co do nas dociera, ma swoje źródło w Stanach Zjednoczonych. Dotyczy to również sytuacji gospodarczej i ekonomicznej. Od kilku miesięcy właśnie w Ameryce głośno mówi się o nadchodzącym kryzysie branży gastronomicznej. Od kilku lat branże dofinansowywane są przez różnego typu fundusze inwestycyjne. Część pochodzi ze źródeł, co do których istnieje podejrzenie nielegalności, ale część to np. zyski z obrotów kryptowalutami. Czy powinieneś wiedzieć o ich istnieniu? Zdecydowanie tak, ponieważ otoczenie twojej restauracji jest w dużym stopniu powiązane z efektem takich dofinansowań.

rs 2020 01e 43

O ile sporo osób wie, że portale internetowe otrzymują takie dofinansowania, dzięki czemu stać je na kampanie reklamowe warte miliony, o tyle rzadziej mamy świadomość, że restauracja, która funkcjonuje po drugiej stronie ulicy, ma zaplecze finansowe nieopierające się na zyskach z odwiedzin gości – to właśnie zewnętrzne fundusze. Co to...


Restauracja 1/2020, GASTRONOMIA POLSKA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Nie zalogowany użytkownik
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail