Uber Eats troszczy się o bezpieczeństwo konsumentów i dostawcówUber Eats troszczy się o bezpieczeństwo konsumentów i dostawców

2020-03-19

Uber Eats przypomina, w jaki sposób bezpiecznie zamawiać posiłki z dowozem, oraz wprowadza darmową dostawę we wszystkich miastach, w których działa aplikacja. 
ubereats
- W związku z tym, że coraz więcej klientów decyduje się pozostać w domu, robimy co w naszej mocy, aby wspierać lokalne społeczności w tym trudnym czasie – mówi Charity Safford , general manager na Europę Północną i Środkowo-Wschodnią w Uber Eats
.
Użytkownicy aplikacji od dawna mają możliwość dodania uwag do zamówienia. W odpowiedzi na obawy związane z koronawirusem oraz rosnącą tendencją do ograniczania kontaktów Uber Eats zachęca do korzystania z dostawy bezkontaktowej, dzięki której kurier dostarczy zamówienie bez fizycznego kontaktu i zostawi je pod drzwiami. Uber Eats zawiesił tymczasowo możliwość płacenia gotówką. Płatności w aplikacji umożliwiają także przekazanie napiwków. Do 23 marca wszystkie dostawy posiłków w miastach, w których działa Uber Eats, są bezpłatne. Aby skorzystać z darmowej dostawy, należy wpisać kod PROMOCJA w zakładce „Promocje” w aplikacji.
W ubiegłym roku Uber wprowadził funkcję „Pick Up” zamówionych posiłków. Część restauracji dostępnych na platformie już wcześniej korzystała z tej możliwości. Dodatkowo w najbliższych dniach planowane jest włączenie tej opcji dla wszystkich partnerów.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail