Wspieramy, jak potrafimy najlepiej. #McZestaw Mocy od McDonald’sWspieramy, jak potrafimy najlepiej. #McZestaw Mocy od McDonald’s

2020-03-20

Zaangażowanie w akcję #WzywamyPosiłki, współpraca z harcerzami, dostarczanie posiłków dla pracowników szpitali -  to pierwsze  działania McDonald’s, których celem jest wsparcie osób pomagających w walce  rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

McZestaw Mocy 2

McDonald’s jest partnerem strategicznym akcji #WzywamyPosiłki. W ramach akcji, we współpracy z partnerami, do pracowników wybranych szpitali doręczane są bezpłatne posiłki, McZestawy Mocy, które pomagają zachować energię do działania. Dzięki zaangażowaniu licencjobiorców firmy, ponad 500 ciepłych posiłków trafiło dotychczas do 5 placówek w Warszawie, Krakowie i Bolesławcu. Na dzisiaj została zaplanowana dostawa kolejnych 600 McZestawów Mocy do szpitali w Krakowie, Łodzi, Zgierzu oraz Wrocławiu. Skala zaangażowania wciąż rośnie, poszerzając się między innymi o kolejne szpitale czy lokalne inicjatywy zgłaszane przez licencjobiorców.

Jesteśmy na co dzień blisko ludzi. W tej szczególnej sytuacji chcemy wykorzystać nasze możliwości operacyjne, bliskość naszych restauracji i wspierać tych, którzy pomagają. Obserwujemy to, co dzieje się lokalnie i reagujemy na potrzeby – podkreśla Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. relacji korporacyjnych McDonald’s Polska.

Dostawy McZestawów Mocy odbywają się w sposób bezkontaktowy, we współpracy z zewnętrznymi operatorami McDelivery lub wolontariuszami, którzy odbierają produkty z restauracji z opcją McDrive. Do każdego ciepłego posiłku nasi pracownicy dołączają podziękowania od pracowników restauracji.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail