TACOmbo – majowe weekendy w odsłonie KFC
 innowacje

TACOmbo – majowe weekendy w odsłonie KFC

2020-05-08

KFC prezentuje alternatywę do tradycyjnych weekendowych wypadów za miasto. Marka wprowadza wyjątkową ofertę – TACOmbo, dzięki której nie będzie tradycyjnej kiełbaski z grilla, za to kurczaki w panierce i dużo zabawy przy tworzeniu tacos w domowym zaciszu.

kfc TACOmbo KV digital

KFC, które znane ze swoich nietuzinkowych pomysłów na specjalne, sezonowe menu przygotowało wyjątkową alternatywę dla wszystkich tęskniących za wizją majówkowej zabawy. Tym razem marka wczuła się w ciepłe klimaty słonecznych majowych dni, na nowo odkrywając wyjątkowe smaki wiosny. Tym samym, zamiast tradycyjnego grillowania, KFC proponuje pozostać w motywie świetnej zabawy przy wspólnym przygotowywaniu jedzenia, ale nie na działce, tylko w domu i oczywiście nie kiełbasek a… TACOS!
W swojej nowej ofercie – TACOmbo – KFC oferuje zestaw składników potrzebnych do przyrządzenia 20 tacosów. Znajdziecie w nim pysznie chrupiące KFC bites, wyśmienite placki tortilli, idealnie wypieczone tacos, króla wśród serów - Cheddar, niepowtarzalne sosy w wersjach pieprzowo-majonezowej, pikantnej i serowo-nacho oraz porcję chrupkiej sałaty i soczystego pomidora. Kampania pojawi się również na FB, gdzie za kreację odpowiada McCANN Worldgroup.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail