Pasibus wprowadza menu śniadaniowe
 


 

nowe menu

Pasibus wprowadza menu śniadaniowe

2020-07-03

Burgery na śniadanie m.in. z: hummusem, jajkiem sadzonym i jajecznicą, a do tego kawa w preferencyjnej cenie. Sieć burgerowni Pasibus, 29 czerwca br. wprowadziła testowo do swojej oferty opcje śniadaniowe w dwóch lokalach we Wrocławiu.

Pasibus niadania foto 1

Od dawna czuliśmy potrzebę wprowadzenia śniadań do naszego stałego menu, szczególnie w lokalach czynnych od godzin porannych. Główną rolę w naszych bułkach śniadaniowych grają takie klasyczne składniki, jak jajko w różnych odsłonach, boczek czy coraz bardziej popularny ostatnio hummus. Do każdego śniadania można zamówić kawę za jedyne 5 złPo testach we Wrocławiu śniadania będziemy wprowadzać do kolejnych lokalizacji – tłumaczy Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu, Pasibus.

Codziennie od otwarcia do 12:00 można spróbować propozycji śniadaniowych oraz wyśmienitej kawy. W testowanej ofercie znalazły się m.in.: Polisz z jajkiem sadzonym, białym sosem, grillowanym boczkiem i sałatą lodową, Jajamole także z jajkiem sadzonym, hummusem, guacamole, chorizo, rukolą, zatarem i majonezem, Halamus z hummusem, grillowanymi cebulą i pomidorem, serem cheddar, szczypiorem i majonezem, a także Boczuś z jajecznicą, grillowanymi pieczarkami i boczkiem, serem cheddar, majonezem i szczypiorem. Wszystkie burgery śniadaniowe podawane są w maślanych bułkach i kosztują od 8 do 11 zł. W ofercie jest również Hummus Bowl za 15 zł. To miska wypełniona hummusem, jajkiem sadzonym, grillowanymi cebulą i pomidorem, a także papryczką jalapeno, szczypiorem i zatarem.

Oferta śniadaniowa dostępna jest testowo w dwóch lokalach we Wrocławiu - Pasibus Wroclavia i Pasibus Fashion Outlet - do odwołania. W czasie serwowania oferty śniadaniowej dostępne są także burgery ze standardowego menu lokali.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail