WinoGranie w warszawskim BARaWINO powraca
 

 wino

WinoGranie w warszawskim BARaWINO powraca

2020-07-06

Wieczory z muzyką na żywo ponownie w BARaWINO. W najbliższy czwartek, 9 lipca odbędzie się koncert zespołu Jutuber, zaś sobotnie wieczory umilą dźwięki saksofou i gitary.

 battery 4022356 640

- Król Stanisław August Poniatowski, słynący ze swojej słabości do kultury i sztuki, zapoczątkował w XVIII wieku piękny, warszawski zwyczaj Obiadów Czwartkowych. Śmietanka polityczno - artystyczna Stolicy spotykała się co czwartek, by wspólnie dyskutować na tematy ważne, przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszym alkoholu. Przez te 300 lat zmieniła się Warszawa, zmienili się też ludzie, jedzenie i ulubione alkohole. BARaWINO sięga
do korzeni i zaprasza na zmodyfikowane wydarzenie cykliczne w postaci Czwartkowego i Sobotniego WinoGrania, podczas których przy dźwiękach muzyki na żywo będzie można napić się również najlepszych win z całego świata. – zaprasza Mikołaj Kondrat, prezes Kondrat Wina Wybrane.

Już 9 lipca w BARaWINO wystąpi zespół Jutuber, który w warstwie muzycznej łączy tłusty blues z funkiem, alt-rockiem i elektroniką, zaś w warstwie tekstowej bezpardonowo i nierzadko kąśliwie opisuje mechanizmy współczesnej popkultury oraz relacje społeczne. W skład zespołu wchodzą: Piotr Krakowski, który szerszej publice znany jest z projektów Milkshop i Krakowski: Pankracy Sessions, czy solowych dokonań jako trębacz oraz Marek Gawęcki, basista znany m.in. ze współpracy z Włodkiem Kiniorskim, Izabelą Trojanowską, Robertem Brylewskim, a także zespołami Mafia i Trebunie Tutki.
W kolejne czwartki tj. 16 i 23 lipca zaplanowane są wieczory przy dźwiękach pianina i gitary. Natomiast we wszystkie lipcowe soboty, BARaWino zaprasza na „WinoGranie: saksofon & gitara”. Niezależnie od pogody organizatorzy gwarantują niezapomnianą atmosferę. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Koncerty odbędą się zgodnie z wymaganym reżimem sanitarnym, w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacje miejsc przyjmowane są pod nr tel.: 668 671 393, a także za pośrednictwem portalu MojStolik.pl. Warszawskie BARaWINO mieści się w kamiennicy, przy ul. Noakowskiego 16.

 

O BARaWINO

BARaWINO to winebary sieci Kondrat Wina Wybrane połączone ze sklepem winiarskim, zlokalizowane w Warszawie, Krakowie, a od sierpnia również w Gdyni. W klimatycznym wnętrzu, przy dźwiękach nastrojowej muzyki czeka na gości prawie 500 etykiet z osobistej selekcji Marka Kondrata. Towarzystwem do win może być kuchnia fusion – drobne przekąski, deski serów, deski wędlin, owoce morza i sałaty. 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail