Targi HORECA w Krakowie 4-6 listopada
 

targi gastronomiczne

Targi HORECA w Krakowie 4-6 listopada

2020-09-13

W ostatnich miesiącach branża gastronomiczna i hotelarska udowodniła, że mimo przeciwności losu nie poddaje się i potrafi zaskoczyć kreatywnością. O tym, że receptą na kryzys jest aktywne działanie, wiedzą również organizatorzy Targów HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO. Jedna z najważniejszych imprez w Polsce integrująca branżę odbędzie się w terminie 4-6 listopada br.

Przed uczestnikami wartościowy program szkoleniowo-warsztatowy w ramach Akademii wiedzy HORECA i ENOEXPO oraz możliwość spotkania ze znakomitymi szefami kuchni i ekspertami. Celem jest zdobycie wiedzy oraz kontaktów ułatwiających rozwinięcie biznesu. To atuty na wagę złota. 

W tym roku targi mają szczególną misję, mogą pomóc wielu firmom wyjść z kryzysu w okresie spowolnienia gospodarczego. Jak zapewnia Grażyna Grabowska, prezes zarządu Targi w Krakowie Sp. z o.o. – To właśnie targi stymulują rozwój każdej dziedziny biznesu, tak nastawionego na rynek wewnętrzny jak i zewnętrzny, dają impulsy do rozwoju i pomagają wprowadzić innowacje. Bezpieczna wymiana informacji, kontaktów, bezpieczne miejsce sprzedaży towarów i usług oraz miejsce zdobywania wiedzy – to właśnie targi.

Nie inaczej będzie w tym roku. Zobaczymy nowości produktowe, które pozwolą bezpiecznie i optymalnie prowadzić biznes hotelarski i gastronomiczny. Województwo Małopolskie zaprosiło do udziału kilkanaście firm, które na wspólnym stoisku w ramach projektu Innowacyjna Małopolska zaprezentują nowoczesne rozwiązania dla sektora HoRaCa. Nie zabraknie wykładów i szkoleń związanych z aktualnymi wyzwaniami, które przeprowadzą eksperci m.in. z Hotele Plus, Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, Czasu Wina oraz The Best Chef. W tym roku będzie można także wziąć udział w 3-dniowych warsztatach kulinarnych, które poprowadzą znani szefowie kuchni. A wszystko w bezpiecznych warunkach.

Jak zapowiada Iwona Miliszkiewicz-Bielak, team leader Targów HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO® – Jednym z najczęściej podnoszonych tematów w rozmowach z wystawcami i zwiedzającymi jest bezpieczeństwo sanitarne. Dlatego podjęliśmy działania oraz wdrożyliśmy procedury, które pozwolą zorganizować targi bez zakłóceń oraz umożliwią bezpieczne spotkania wystawców ze zwiedzającymi. Określona ilość gości, zachowanie odstępów między uczestnikami, szerokie ciągi komunikacyjne, maseczki, przyłbice, środki dezynfekujące na terenie obiektu pozwolą na komfortowe uczestnictwo w wydarzeniu i bezpieczne budowanie relacji biznesowych ze stałymi i nowymi klientami, którzy deklarują udział w targach.

Rejestracja online dostępna na www.horeca.krakow.pl umożliwia pobranie bezpłatnego biletu i jest jedyną rekomendowaną procedurą wstępu na targi.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail