Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO w Krakowie odwołane
 

 Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO w Krakowie odwołane
koronawirus

2020-10-17

Organizatorzy zaplanowanych na 4 – 6 listopada tego roku targów HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO w Krakowie, zdecydowali o odwołaniu tegorocznej edycji. Kraków od dnia 17.10.2020 został objęty czerwoną strefą, w której obowiązuje zakaz organizacji targów i kongresów.

odwolaneHORECA
- Wszyscy już wiemy, że rok 2020 zapisze się czarnymi zgłoskami w historii, a w historii targów na pewno. Jest nam bardzo przykro, że mimo Państwa i naszych wysiłków, zaplanowane na 4 – 6 listopada tego roku 28. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 19. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 18. Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO® z powodów od nikogo niezależnych, nie mogą się odbyć - czytamy na stronie organizatora wydarzenia.

Jednocześnie mają odbyć się niektóre wydarzenia towarzyszące targom, realizowane bez udziału publiczności i udostępnione dzięki transmisjom online na stronach oraz profilach Facebook.

W ubiegłym roku targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO odwiedziło 15 342 osób, a swoją ofertę prezentowało 404 wystawców z 22 krajów. Targom towarzyszyły również liczne warsztaty i imprezy kulinarne.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail