Magda Gessler uruchomiła Ice Queen Cafe. Zaprasza do współpracy
 

 franczyza

Magda Gessler uruchomiła Ice Queen Cafe. Zaprasza do współpracy

2020-10-28

Ice Queen Cafe to kawiarnie oparte na koncepcji franczyzowej, które można otworzyć w całej Polsce pod czujnym okiem i kierunkiem Magdy Gessler. Pierwsze miejscowości w których pojawiły się nowe miejsca to Gdańsk (ul. Obrońców Wybrzeża 4D) i Jarosław (ul. Opolska 10). Do końca roku planowane są otwarcia kolejnych m.in. w Rzeszowie i Zielonej Górze.

magda gesler

Kawiarnie Ice Queen Cafe to nie tylko świetna kawa, ale przede wszystkim szeroki asortyment słodkich produktów - pysznych ciast i deserów. Menu może być powiększane o propozycje sezonowe.  Ice Queen Cafe to miejsce unikalne i wyjątkowe, w którym poza najbardziej jakościowymi produktami znajdziemy również przyjemną atmosferę i chwilę wytchnienia. Nad całością koncepcyjną czuwa Królowa polskiej gastronomii - Magda Gessler. Kawiarnie Ice Queen Cafe to oferta skierowana do Franczyzobiorców, którzy chcieliby rozpocząć gastronomiczny biznes pod czujnym okiem Magdy Gessler.

- Ice Queen Cafe to moja propozycja dla każdego, kto czuje siłę przedsiębiorcy, ale wolałby bazować na bezpiecznym i sprawdzonym biznesie. Ryzyko w przypadku franczyzy nie jest tak duże, jak wtedy gdy zakładamy własny interes, natomiast sukces może okazać się znacznie większy! W obliczu zmieniających się trendów i niepewnej sytuacji na rynku, wsparcie franczyzodawcy może okazać się bezcenne. Wierzę, że doświadczenie i wiedza są w stanie zakiełkować w każdym kto otrzyma profesjonalne wsparcie oraz znak jakości - mówi Magda Gessler.

Ice Queen Cafe oferuje możliwość otworzenia własnej kawiarni pod okiem najbardziej rozpoznawalnego nazwiska kulinarnego w Polsce. Każdy Franczyzobiorca otrzyma wsparcie biznesowe oraz niezbędny know-how by budować swój własny biznes, wykorzystując sprawdzoną i popartą doświadczeniem wiedzę. Więcej o ofercie na stronie; https://icequeenmagdagessler.pl/ oraz pod mailem kontakt@icequeenmagdagessler.pl


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail