Nowa oferta brunchowa w hotelu DoubleTree by Hilton Kraków.
 

 nowe menu

Nowa oferta brunchowa w hotelu DoubleTree by Hilton Kraków.

2022-07-26

Sięgając do hotelowych tradycji, DoubleTree by Hilton Kraków zaczął organizację comiesięcznych, cyklicznych brunchy. W ostatnią niedzielę każdego miesiąca w Hotelu DoubleTree by Hilton Kraków szef Tomasz Binieda tworzy miejsce dla towarzyskich spotkań przy wyśmienitej kuchni – zarówno rodzinnych, jak i biznesowych.

DSC 7252cm

-Wierzymy, że tworzymy wyjątkową przestrzeń, która na stałe wpisze się w kalendarz krakowskich wydarzeń. Naszą misją jest dostarczanie niezwykłych wrażeń kulinarnych w atmosferze bezpretensjonalnej gościnności, aby nasi Goście mogli zrelaksować się i poczuć wyjątkowo. - podkreśla Krzysztof Kudlik dyrektor do spraw gastronomii Hotelu DoubleTree by Hilton Kraków

Najbliższy niedzielny Brunch odbędzie się już w 31 lipca w godzinach 13:00 – 17:00 w DoubleTree by Hilton Kraków przy ul. Dąbskiej 5 Na Gości czekać będzie  różnorodna oferta bufetów, przekąski fit, stacja live cooking i open bar.

Nie zabraknie też menu dla najmłodszych

fot. materiał prasowy  

Kontakt: restauracja_dt@unirest.pl

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail